لوگو

سوالات متداول

بهترین ابزار برای ایجاد وب سایت های شگفت انگیز

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی وب سایت خودتان را طراحی کنید

سوالات متداول

نرم افزار طراحی سایت WYSIWYG Web Builder این امکان را به شما می دهد که قبل از خرید برنامه یک تست آزمایشی از برنامه در طی ۳۰ روز داشته باشید. یعنی قبل از خرید برنامه می توانید آن را بصورت لایسنس رایگان دانلود و استفاده نمایید. بعد از گذشت دوره زمانی ۳۰ روز برنامه بصورت کامل بسته و تنها با استفاده از لایسنس معتبر و قانونی فعال می گردد. بنابراین طبق قانون مذکور ما ابتدا پیشنهاد تست برنامه را به شما می دهیم و درصورت تمایل اقدام به خرید آن را. وجه پرداختی بعد از انتقال به حساب به هیچ وجه قابل بازپرداخت نیست.

طبق ابلاغیه و اعلام گزارش از سوی وبسایت اصلی نرم افزار WYSIWYG Web Builder پاسخ به سوالات و رفع مشکلات برای ویرایش های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 در انجمن گفتگو امکانپذیر نیست. با توجه به امکانات و باگ هایی (مشکل) که در نسخه های جدید جایگزین یا رفع می شوند، کاربران برای استفاده بهتر و رفع مشکلات خود می توانید از نسخه های بروز استفاده نمایند یا لایسنس تهیه نمایند. همچنین اگر نسخه جدیدی از برنامه انتشار شود، پشتیبانی این انجمن تنها و تنها برای نسخه جاری نرم افزار می باشد. از این پس تمامی موضوعاتی که مرتبط با نسخه های پیشین و قبل از نسخه جدید جاری باشد پاسخ داده نمی شوند.

سایت http://www.wysiwygwebbuilder.ir به عنوان یک وبسایت مسئولیت فروش لایسنس های قانونی برنامه WYSIWYG Web Builder را به عهده دارد. بعد از خرید نرم افزار، سایت در مقابل کاربر به عنوان مشتری مسئولیتهایی به عهده دارد که به شرح ذیل میباشند: - ارائه نسخه های قانونی و اطمینان از عملکرد شماره سریال ارائه شده. - ارائه پشتیبانی که شامل این موارد میشود: کمک به نصب و راه اندازی نرم افزار، راهنمایی های کلی (شامل چگونگی کارکرد و تنظیمات)، و پاسخ پرسشهای مشتری که در این سایت یا از طرق دیگر در اختیارشان قرار نگرفته است. - پیگیری شماره سریال مشکل دار که از طریق این سایت تهیه شده و مشکل از طرف کاربر نباشد (در صورت اشتراک شماره سریال با شخص دیگر، یا به سرقت رفتن آن، سریال برنامه از کار میافتد و مسئولیتی متوجه این سایت نخواهد بود).

- شما میتوانید از WYSIWYG Web Builder به مدت 30 روز به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید. بعد از ثبت نرم افزار و فروش آن، مشکلاتی از قبیل نصب نشدن، نبود امکانات مورد انتظار کاربر و غیره که از طریق استفاده 30 روزه رایگان نرم افزار مشخص میشود، مورد قبول قرار نخواهد گرفت. اگر باWYSIWYG Web Builder آشنایی ندارید، حتما از نسخه آزمایشی رایگان 30 روزه آن قبل از خرید استفاده نمایید.

برای دانلود:

لینک اول: http://www.wysiwygwebbuilder.ir/download.php

لینک دوم: http://www.wysiwygwebbuilder.com/download.html

- شما به عنوان مشتری در هنگام خرید تمام موارد بالا را قبول میکنید. اگر سوالی دارید، قبل از خرید از ما بپرسید! تمامی لایسنس های خریده شده این سایت قانونی بوده و از وبسایت رسمی آن به نشانی http://www.wysiwygwebbuilder.com خریداری می شود.

برنامه WYSIWYG Web Builder یک نرم افزار طراحی و مدیریت سایت تحت ویندوز می باشد، بنابراین برنامه دارای یک مدیریت افزونه قدرتمند می باشد. افزونه را با نام های، add-ons و plugins شناخته شده است. افزونه ها سبب گسترش و افزایش قابلیت های برنامه ها می شود که در برنامه WYSIWYG Web Builder این قابلیت ها بصورت شیء در کنار دیگر شیء ها (Objects ها) قرار دارد.

اجرای مدیریت افزونه ها یا Extensions Manager: - برنامه را باز و از مسیر Toos --> Extensions Manager را انتخاب کنید، در پنجره باز شده Extensions Manager می توانید یک مدیریت کامل بر روی افزونه های برنامه WYSIWYG Web Builder داشته باشد.

نصب افزونه ها یا Extensions: - با کلیک بر روی هر یک از افزونه ها و سپس با کلیک بر روی دکمه Install یا نصب افزونه شروع به نصب می گردد و در پایان پیامی را با عنوان "نصب موفقیت آمیز" افزونه نمایش می دهد.

چگونه از افزونه های نصب شده استفاده نماییم: - بعد از نصب افزونه های دلخواه، افزونه ها مانند دیگر شیء ها در آخرین بخش جعبه ابزار یا ToolBox (در سمت چپ برنامه) قرار می گیرد، در تصویر ذیل افزونه های نصب شده مشخص شده اند:

محل قرار گیری فایل اصلی افزونه ها یا Extensions: - تمامی افزونه های نصب شده در مسیر C:\Users\Your Name\Documents\WYSIWYG Web Builder\system\extensions ذخیره می گردند. - عبارت Your Name که در عبارت بالا با رنگ قرمز مشخص شده است نام حساب کاربریتان در ویندوز می باشد که در هر کامیپوتری این نام متفاوت است.

معادل فارسی عبارت فوق، یعنی: پیکربندی ماژول زبان، تاریخ گذشته است، با هر بار بروز رسانی نرم افزار WYSIWYG Web Builder، باید فایل مربوط به ماژول زبان فارسی هم بروز شود.

نکته: - قبل از کپی فایل جدید، فایل قدیمی (persian.lng) را حذف و فایل جدید را جایگزین نمایید.

نسخه های غیرقانونی همگی دارای انواع و اقسام ویروس، تروجان، کی لاگرها و Badware ها می باشند، همچنین به خاطر دستکاری در کد اصلی برنامه، این گونه نسخه ها کارکرد مورد انتظار را ندارند. نسخه اوریجینال WYSIWYG Web Builder نه تنها این گونه نرم افزارهای مخرب و خطرناک را به همراه ندارد، بلکه یکی از امن ترین نرم افزارهایی است که تا کنون هیچ گونه ضعف امنیتی در آن مشاهده نشده است. WYSIWYG Web Builder هرگز اطلاعات خصوصی و محرمانه شما را به جایی ارسال نمی کند !

همچنین واضح است که نسخه های غیرقانونی هیچ پشتیبانی ندارند و در برخورد با مشکلی کسی پاسخگوی شما نخواهد بود، با جدی تر شدن روزبه روز کاربری اینترنت در ایران، هر روزه کاربران بیشتری به سمت استفاده از نرم افزارهای قانونی کشیده می شوند. شما هم به جمع این کاربران حرفه ای بپیوندید تا تفاوت کاربر حرفه ای و معمولی را احساس کنید.

در استفاده از نرم افزار اصلی لذتی هست که در نسخه غیرقانونی نیست !